X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

اتوبار در بند

سه‌شنبه 27 شهریور 1397 ساعت 14:21

باربری و اتوبار دربند آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین استان تهران می باشد. باربری و اتوبار به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار می باشد. باربری و اتوبار دارای مجوز از اتحادیه و وهمچنین 15 سال سابقه کار می باشد که همین امر موجب گشته است که باربری دارای تجارب فراوانی در زمینه حمل بار باشد و بتواند به مشتریان خود در داشتن یک اسباب کشی راحت کمک نماید.  

باربری و اتوبار در استخدام نمودن افراد, به امانت داری, صبوری و بسیاری آیتم های دیگر توجه می کند. باربری و اتوبار بارها و اثاثیه ها را هم در سطح استان تهران جابجا می کند هم به سایر استان های کشور نیز بار می زند. باربری بار ها و اثاثیه را به صورت رایگان بیمه مینماید و هزینه باربری به هر نقطه ای از کشور را با توجه به نرخ تعیین شده توسط اتحادیه حساب می کند.

باربری و اتوبار سرو با توجه به حجم متفاوت وسایل و بارها انواع وسایل نقلیه باربری را در مجموعه کاری خود قرار داده است. باربری و اتوبار دربند برای رفاه حال مشتریان عزیز، خدمت بسته بندی وسایل منزل را نیز انجام می دهد.

باربری و اتوبار دربند به شما توصیه می کند قبل از جابجایی لوازم الکترونیکی و صوتی-تصویری حتما اتصالات مربوط به کابل ها را بررسی کنید و نحوه اتصال آنها را به خاطر بسپارید تا در هنگام نصب در محل جدید دچار مشکل نشوید. باربری و اتوبار دربند

برچسب‌ها: باربری دربند
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.